SMT Gépkezelő
Nagykőrös

Könnyű fizikai munka! Hivatkozási szám WHC01202

Nagykőrös Vissza SMT Gépkezelő Könnyű fizikai munka! Hivatkozási szám WHC01202

Nagykőrösi partnerünk részére keresünk SMT Gépkezelő pozícióba munkatársakat!

Feladatok

  • Gépek alapanyaggal való ellátása
  • Gépek felügyelete, hibaelhárítás
  • Jelentések készítése

Elvárások

  • Érettségi vagy szakközépiskolai végzettség
  • Minimális angol nyelvtudás (a gép angolul írja ki a hibaüzeneteket)
  • 4 műszakos munkarend vállalása (3 nap munka, 3 nap pihenő 12 órában)
  • Precíz, pontos munkavégzés

Ajánlatunk

  • Alapbér + műszakpótlék + extra juttatások
  • Nettó 25 000 Ft Cafeteria (próbaidő alatt is jár)!
  • SMT bónusz 35 000 Ft!
  • Bejárás támogatása autóval 35 Ft/km vagy a bérlet 86 %-a
  • Modern géppark, tiszta munkakörnyezet
  • Vállalati rendezvények
  • Betanulás mentor segítségével
  • Saját állományba történő felvétel!