TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 441 db állás

SMT Gépkezelő

(Nagykőrös)

Hivatkozási szám SS-2410

Nagykőrösi partnerünk részére keresünk SMT Gépkezelő pozícióba munkatársakat!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Gépek alapanyaggal való ellátása
  • Gépek felügyelete, hibaelhárítás
  • Jelentések készítése

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség
  • Minimális Angol nyelvtudás (a gép angolul írja ki a hibaüzeneteket)
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Elektronikai területen szerzett tapasztalat (előny)

Amit kínálunk:

  • Várható bruttó kereset: 210-220 000 Ft
  • Nettó 25 000 Ft cafetéria, próbaidő után
  • Jelenléti bónusz az első teljes ledolgozott hónaptól
  • Bejárás támogatása
  • Modern géppark
  • Vállalati rendezvények
  • Betanulás mentor segítségével