TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
Szeretnék több állásajánlatot! Maradok ennél az egynél!

Az összes ajánlatunk: 393 db állás

Számlakönyvelő asszisztens

(Budapest, XIII. kerület)

Hivatkozási szám RG-2501

Multinacionális partnercégünk a világ 16 országában van jelen, pénzügyi megoldásaival több mint 700 ügyfelet támogat, budapesti központjában a GE-t szolgálja ki üzleti szolgáltatásaival. Dinamikus fejlődésük okán várják magas szintű nyelvtudással rendelkező, lelkes pályakezdők jelentkezését, folyamatos tanulási, képzési és előmeneteli lehetőséget biztosítva.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • külföldi szállítói számlák könyvelése, ellenőrzése
  • számlákkal és pénzügyi tevékenységekkel kapcsolatos problémamegoldás, a beszállítók vagy a társosztályok hiányosságainak vizsgálata
  • külső és belső ügyfelekkel történő együttműködés, hatékony kommunikáció a problémák megoldása érdekében
  • beszállítói folyamatok ellenőrzése, nyomon követése
  • szabványosítási, minőségjavítási és egyéb projektek proaktív támogatása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • más európai nyelv ismerete előnyt jelent
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • érdeklődés adminisztrációs feladatok elvégzése iránt is

Amit kínálunk:

  • modern, multinacionális munkakörnyezet
  • karrierlehetőség
  • rugalmas munkaidő
  • béren felüli juttatások
  • szakszerű betanítási és képzési program