Az összes ajánlatunk: 353 db állás

Számlázás támogató munkatárs

(Budaörs)

hivatkozási szám: FO-2060

Nemzetközi partnerünk az egyik legismertebb autómárka kötelékében működik, és a gépjárművek forgalmazását koordinálja itthon és külföldön: A budaörsi központú egység 14 ország tevékenységét irányítja, Közép-és Kelet Európában. Pénzügyi csapatukba keressük lelkes, nemzetközi közegbe vágyó, pályakezdő vagy e területen még kevés tapasztalattal rendelkező új kollégájukat.

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • számlázási és árazási folyamatok támogatása az ERP rendszerben
  • járművek árainak rögzítése, ellenőrzése, naprakészen tartása
  • nagykereskedelmi számlák ellenőrzése
  • napi hibalista kezelése és egyeztetése a társosztályokkal a kapott információk alapján
  • hazai és külföldi kereskedőkkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség (az előrelépéshez felsőfokú végzettség szükséges)
  • pályakezdő vagy pénzügyi adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • Excel magasszintű ismerete
  • analitikus képesség
  • precizitás és monotonitástűrés

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • bejárás támogatás: saját gépkocsival, illetve céges buszjárat indul Kelenföldről
  • vonzó juttatási csomag – cafeteria és egészségügyi támogatás
  • előrelépési lehetőség
  • fiatalos csapat