TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 336 db állás

Szemcseszóró gépkezelő

(Kecskemét)

Hivatkozási szám SH-470

Nemzetközi, ipari szerszámgyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk SZEMCSESZÓRÓ-OLAJOZÓ GÉPKEZELŐKET kecskeméti munkavégzésre

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Szemcseszóró gépek működtetése (beállítása és felügyelete)
  • Manuális és automatizált száraz szemcseszórás
  • Bevonatolás előkészítése (maszkolás)
  • Bevonatolt termékek utómunkálatainak elvégzése
  • Egyéb szemcseszóráshoz és csiszoláshoz kapcsolódó technikai feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség megléte előny(fémes szakmában való jártasság)
  • Jó fizikum
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • 3 műszakos munkarend (Hétfőtől Péntekig történő munkavégzés)
  • Átlagosan kezdő Nettó 190 000- 200 000 Forint havibér
  • Nettó 20 000 Ft Cafeteria juttatás(3 hónaptól)
  • Céges buszjárat Nagykőrösről, Kiskunfélegyházáról
  • Modern, magas minőségtudatos munkakörnyezet
  • Hosszútávú munka, Fejlődési lehetőség