Az összes ajánlatunk: 288 db állás

Szerszámkészítő

(Zalaegerszeg)

hivatkozási szám: ŐA-151

Nemzetközi hátterű, zalaegerszegi gyártó partnerünk bővülő csapatába keresünk szerszámkészítő kollégákat

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő szerszámok, fémmegmunkálási készülékek összeszerelése
  • Szerelési, illesztési feladatok elvégzése
  • Dokumentáció értelmezése, feladatok határidőre, előírt minőségben történő végrehajtása
  • Az elvégzett munka ellenőrzése, előírás szerinti dokumentálása
  • Az alkatrészek gépi megmunkálása a rendelkezésre álló gépeken
  • A technológiai folyamatok közötti anyagmozgatás lebonyolítása

Elvárások:

  • Középfokú gépipari vagy szerszámkészítő végzettség
  • Rajz dokumentáció olvasása, értelmezése
  • Jártasság a műanyag fröccsöntő szerszámok gyártásában, karbantartásában
  • Készülékgyártási ismeretek
  • Emelőgép kezelés ismerete, használata
  • Tapasztalattal rendelkező és pályakezdők jelentkezését is várjuk!