Az összes ajánlatunk: 366 db állás

Szerviz-technikus / karbantartó (szerszámgépek)

(Törökbálint - országos munkavégzés)

hivatkozási szám: KG-1205

Megbízónk svájci tulajdonú, Európában és a CIS régióban 24 kirendeltséggel működő, prémium minőségű szerszámgépeket, termelő berendezéseket és az ezekhez kapcsolódó teljes körű szerviz szolgáltatásokat értékesítő és működtető vállalat. A 8 fős szerviz-technikusi csapat bővítése kapcsán keresünk új munkatársat.

Feladatok:

  • CNC szerszámgépek (huzalozó / tömb / forgácsoló, stb.) üzembehelyezése, karbantartása, szervizelési feladatainak ellátása a partnereknél előre tervezett időpontokban és azonnali megoldásokat igénylő esetekben
  • géptípusonként specializált munkavégzés, senior technikus támogatásával az első időszakban
  • kapcsolattartás a svájci központ munkatársával szakmai kérdések esetén
  • szoros együttműködés a szerviz-koordinátorral és az alkatrész-koordinátorral

Elvárások:

  • minimum középfokú műszaki végzettség (mechatronikai, erősáramú elektrotechnikus, gépész)
  • fémipari CNC megmunkáló gépek - első sorban CNC esztergák és/vagy szikraforgácsoló gépek - mechanikus és elektronikus szervizelésében, karbantartásában szerzett több éves tapasztalat
  • INDEX / TRAUB illetve AGIE gépek javításában, karbantartásában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • kommunikációs szintű angol és / vagy német nyelv ismerete
  • utazási hajlandóság
  • "B" kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • ügyfél-orientált kommunikáció és probléma megoldás

Amit kínálunk:

  • alapbéren felüli juttatások
  • bónusz rendszer
  • rendszeres szakmai képzések, esetenként külföldön
  • céges gépkocsi
  • laptop, telefon