TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 430 db állás

SZUPER GYAKORNOKI LEHETŐSÉGEK BUDAPESTEN

(Budapest, XIII. kerület)

Hivatkozási szám ZG-3271

Dolgozz már a diák éveid alatt egy szuper multinál és alapozd meg már most a jövődet!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • HR gyakornok - XIII. kerület
  • Beszerzési gyakornok - XIII. kerület
  • Mérnökség támogató gyakornok - Fót

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti min. 25 óra vállalása
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Precíz, megbízható és önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Pozíciótól függően br. 1200-1400 Ft-os órabér
  • Rugalmas munkavégzés - órarendhez illeszthető
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség - karrierépítés
  • Fiatalos, közvetlen kollégák
  • Ultramodern irordaház. klassz vezetők