TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 555 db állás

Targoncás

(Biatorbágy)

Hivatkozási szám VD-3273

Biatorbágyi vezető logisztikai Partnerünkhöz várjuk targoncás kollégák jelentkezését.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Gépnapló vezetése
  • A raktárba érkező áru kirakodása, kirakodás közben az áru mennyiségi és minőségi szemrevételezése, ellenőrzése, hogy a raklapok szemmel láthatóan nem sérültek-e,
  • Kiszedési tervnek megfelelően az áru összekészítése, címkézése

Elvárások:

  • Érvényes targoncavezetői bizonyítvány és érvényes orvosi alkalmasság
  • Min. egy év targoncavezetői tapasztalat
  • Három műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Műszakpótlékok
  • Cafeteria
  • Teljesítményhez kötött célprémium
  • Stabil munkahely