TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 660 db állás

Targoncavezető

(Szolnok vonzáskörzete)

Hivatkozási szám SS-4953

Nemzetközi autóipari beszállító vállalathoz keresünk TARGONCAVEZETŐ pozícióba tapasztalt kollégákat Jász-Nagykun Szolnok megyei munkavégzéssel!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Alapanyagok, termékek, szerelvények, szerszámok mozgatása
  • Kézi anyagmozgatási feladatok végrehajtása
  • Gépek kiszolgálása, alapanyaggal való ellátása
  • Esetenként kamionról való alapanyag leszedése
  • Az alkatrészek gyártásának elősegítése

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Targoncavezető jogosítvány (3324)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Jó együttműködési és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1257 Ft/óra
  • Havi bónuszok
  • Cafetéria
  • Műszakpótlék
  • Ingyenes céges buszjárat az alábbi településekről: Cegléd, Abony, Ecsegfalva, Kisújszállás, Kenderes, Fegyvernek, Fegyvernek-Szapárfalu, Abádszalók, Kunhegyes, Karcag, Törökszentmiklós, Tiszapüspöki, Szajol, Tiszafüred, Tiszaörs, Kunmadaras, Kunszentmárton, Tiszaföldvár, Martfű, Rákócziújfalu, Rákóczifalva, Szandaszőlős
  • Autóval történő munkába járás esetén költségtérítés (15 Ft/km)