TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 556 db állás

Targoncavezető munkatárs Gyál 0630/214-4320

(Gyál )

Hivatkozási szám VP-3728

Targoncavezető munkatársakat keresünk folyamatosan fejlődő partnerünkhöz Gyálra!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • A beérkező áruk raktárba történő betárolása, mozgatása, esetleg csomagolása
  • A megrendelt áruk összekészítése szállításra
  • Raktári árukészlet leltározása
  • Raktári informatikai eszközök kezelése
  • Raktári rend fenntartása
  • Operatív munkához kapcsolódó dokumentáció vezetése
  • Egyéb, kihívást jelentő feladatok

Elvárások:

  • 3313 és/vagy 3324 targoncás jogsítvány megléte
  • Önálló és precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • Alap számítógép kezelési ismeret
  • Akarsz dolgozni és szorgalmas vagy
  • Nem probléma számodra a több műszakos munkarend vállalása
  • Értékeljük a szakmai tapasztalatodat, de akkor is várunk, ha pályakezdő vagy!

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés biztosítása
  • Határozatlan munkaszerződés, teljesen bejelentett munkaviszony
  • Alapbér tapasztalattól függően
  • Műszakpótlék 18.00-06.00-ig 30%
  • Étkezési támogatás
  • Korrekt vezetőség, segítőkész kollégák
  • Modern géppark
  • CÉGES BUSZT BIZTOSÍTUNK:az alábbi településekről: Gyál, Cegléd, Albertirsa, Nyáregyháza, Pilis, Monor, Monorierdő, Üllő, Vecsés, Káva, Bénye, Gomba, Úri, Sülysáp, Mende, Gyömrő, Felsőpakony, Ócsa, Táborfalva, Örkény, Dabas,
  • Ingyenes szállást biztosítunk