Az összes állásajánlatunk a rendszerben: 284 Állás

telephelyi munkatárs (Budapest)

(Budapest)

hivatkozási szám: KP-409

Magyarország piacvezető, 1992 óta működő, 17 telephellyel rendelkező, építőipari gépek és eszközök professzionális bérbeadásával foglalkozó valamint a kapcsolódó teljes körű szerviz szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk részére keresünk munkatársakat több budapesti telephelyükre.

Feladatok:

  • építőipari gépek bérbeadásának támogatása, ügyfelek kiszolgálása
  • eszközök kiadása, visszavétele, ellenőrzése
  • kapcsolódó dokumentációk kezelése, nyomon követése
  • bérleti szerződések készítése
  • számlák kiállítása, pénztárkezelés

Elvárások:

  • középfokú, műszaki végzettség (karbantartói végzettség előny)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • néhány éves kereskedelmi, ügyfélkiszolgálási területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • ügyfél-orientált személyiség
  • jó kommunikációs- és szervezési képesség
  • megoldás-orientált munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • targoncakezelői jogosítvány előny

Amit kínálunk:

  • alapbéren felüli juttatások
  • cafeteria
  • mozgóbér
  • folyamatos szakmai képzések
  • hosszú távú, megbízható munkalehetőség