Az összes ajánlatunk: 366 db állás

Telesales munkatárs

(Budapest)

hivatkozási szám: KE-1302

Partnerünk 1993 óta a hazai cafeteria piac kiemelkedő szereplője. Vezető szolgáltatóként vállalati ügyfelek számára széles körben felhasználható, Mastercard alapú kártyaszolgáltatásokat kínálnak. Budapesti, 6 fős telesales csapatukhoz a megnövekedett piaci igények miatt kollégákat keresünk.

Feladatok:

  • KKV szektorban működő potenciális ügyfélkör szélesítése, új ügyfelek megkeresése telefonon
  • termékportfolió bemutatása, árajánlatok kidolgozása, szerződések kötése
  • egyeztetések a HR vezetőkkel, pénzügyi igazgatókkal, döntéshozókkal a partneri oldalon
  • kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása (CRM rendszerben)
  • szoros együttműködés a társosztályokkal
  • riportok készítése a vezetőség részére

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • szakmai tapasztalat hasonló munkakörben (pl.banki terület)
  • értékesítési tapasztalat B2B szegmensben
  • angol nyelvtudás előnyt jelent
  • kiváló kommunikációs- és tárgyalási képesség
  • erős értékesítéséi szemlélet és attitűd
  • önálló, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk:

  • alapbéren felüli juttatások (cafeteria, bónusz)
  • folyamatos belsős képzések
  • mentori támogatás
  • modern, high-tech irodai környezet