TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Az összes ajánlatunk: 386 db állás

Termékbiztosítási mérnök

(Szeged)

Hivatkozási szám JH-2464

Partnercégünknél lehetőség nyílik egy izgalmas pozíció betöltésére, ahol a leendő kolléga együtt fejlődhet a céggel. Ebben a felelősségteljes munkakörben a feladatok közé fog tartozni a termelés hatékony irányítása az orvosi eszközök minőségi szabványainak megfelelően. Az új kolléga egy amerikai hátterű, globálisan is jelenlevő cégnél, változatos összetételű csapattal dolgozhat. Várjuk a jelentkezéseket TERMÉKBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK pozícióra!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Termékek tesztelése, gyakorlati használata és kiértékelése (orvosi eszközök és tudományos műszerek hardverei és szoftverei)
  • Műszaki leírások és vizsgálati protokollok kifejlesztése orvosi eszközök engedélyeztetési eljárásaihoz
  • Termékbiztonsági vizsgálatokban való jártasság, kockázatelemzési eszközök ismerete (FMEA or FTA)
  • Tervezési adatok verziókövetése, rendezése
  • EEG berendezések tesztelésében és tervezésében való tapasztalat előnyt jelent
  • Adatok elemzése, kiértékelése és vizsgálati eredmények összehasonlítása
  • Tesztelési protokollok fejlesztése
  • Tesztberendezések karbantartása
  • Felhasználói minőségi kifogások kiértékelése (hiba keresése, okok megállapítása)
  • Az US FDA és a megfelelő EU hatóságokkal való kommunikáció

Elvárások:

  • Műszaki területről szerzett diploma
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Releváns munkatapasztalat
  • User látásmód
  • Egészségügyi jártasság

Amit kínálunk:

  • Ténylegesen versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Nemzetközi munkakönyezet, jófej kollégák
  • Innovatív vállalati környezet
  • Fejlődési lehetőség