Az összes állásajánlatunk a rendszerben: 284 Állás

Termelés támogató technikus

(Győr-Moson-Sopron megye)

hivatkozási szám: FM-111

Győr-Moson-Sopron megyei elektronikai berendezéseket gyártó partnercégünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba munkatársat: TERMELÉS TÁMOGATÓ TECHNIKUS

Feladatok:

  • A gyártósori berendezések hibáinak gyors és hatékony javítása
  • Operatív karbantartási tevékenységek elvégzése
  • Megelőző karbantartás elvégzése, dokumentálása
  • Beültető- (elsősorban SIEMENS) és pasztázó gépek karbantartása, javítása, hibaelhárítása
  • ICT és FT teszterek karbantartása, javítása, hibaelhárítása
  • Hullámforrasztó berendezés és szállítórendszerek karbantartása, javítása

Elvárások:

  • Középfokú elektronikai/mechanikai végzettség
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat elektronikai folyamatgyártásban
  • Analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • Siemens Siplace HS50/HS60/S20/F5/X4 ismerete előny
  • Angol nyelvtudás előny
  • Rugalmasság, jó tanulási készség

Amit kínálunk:

  • Együtt dolgozni dinamikus, motivált munkatársakkal
  • Megvalósítani a saját elképzeléseket
  • Lehetőség szakmai- és személyes továbbfejlődésre
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai előrelépés, fejlődés