TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 393 db állás

TERMELÉSI ÉS MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ

(Szeged)

Hivatkozási szám JH-2463

Partnercégünknél lehetőség nyílik egy izgalmas pozíció betöltésére, ahol a leendő kolléga együtt fejlődhet a céggel. Ebben a felelősségteljes munkakörben a feladatok közé fog tartozni a termelés hatékony irányítása az orvosi eszközök minőségi szabványainak megfelelően. Az új kolléga egy amerikai hátterű, globálisan is jelenlevő cégnél, változatos összetételű csapattal dolgozhat. Várjuk a jelentkezéseket TERMELÉSI ÉS MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ pozícióra!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Gyártási és összeszerelési folyamatok irányítása (5-6 fő)
  • Beszállítói alkatrészek vizsgálata
  • Gyártási folyamat ellenőrzése
  • Termékek minőségének ellenőrzése
  • Gyártási folyamat folyamatos vizsgálata, fejlesztése
  • Berendezések és szerszámok felügyelete (karbantartás, beszerzés)
  • Beszállítók kiértékelése és auditálása
  • Gyártási folyamatok fejlesztése (saját és beszállítói)
  • Termékek kiszállítása

Elvárások:

  • Műszaki vagy tudományos végzettség, gyakorlatias személyiség
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Releváns munkatapasztalat
  • Orvostechnológiai területen való jártasság vagy hajlandóság ezen eszközök megismerésére
  • Tapasztalat gyártás és minőségügy területén

Amit kínálunk:

  • Akár azonnali belépési lehetőség
  • Ténylegesen versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Nemzetközi munkakönyezet, jófej kollégák
  • Innovatív vállalati környezet
  • Fejlődési lehetőség