Az összes ajánlatunk: 353 db állás

Termelési kontroller

(Békéscsaba )

hivatkozási szám: DH-1921

Békéscsabai gyártópartnerünk számára Termelési kontroller munkatársat keresünk

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Havi és éves zárások szervezése és levezetése
  • Belső jelentési rendszer folyamatos működtetése
  • Költség- és eredménytervezés, költséggazdálkodás megszervezése
  • Költség- és kibocsátási információk részletes elemzése
  • Kontrolling munkatársak koordinálása
  • Terv- és tényjelentések készítése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartásának felügyelete, értékszámítás, ellenőrzés
  • Riportok készítése
  • Készletgazdálkodás felügyelete
  • Belső ellenőrzési rendszer működtetése és fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, előny: nemzetközileg elismert számviteli irányultság
  • Min. 3 év pénzügyi/kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Legalább 2 év gyártásban szerzett tapasztalat
  • Statisztikai elemzésekben és pénzügyi modellezésben szerzett tapasztalat
  • Pontos és önálló munkavégzés
  • Erős analitikus készségek
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Microsoft Office megfelelő ismerete (Excel tudás)
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Előny: SAP R/3 knowledge is an advantage / SAP R/3 modul ismerete
  • Mátrix szervezeti struktúrában eltöltött tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Munkavégzés helye: Békéscsaba