Az összes ajánlatunk: 294 db állás

Termelési kontroller

(Kecskemét és Szekszárd)

hivatkozási szám: FC-2133

Partnerünk svájci tulajdonú gyártócég, aki a kábelgyártás területén kiemelkedő piaci szereplő. Pénzügyi csapatuk bővítése céljából keresünk Kontroller munkatársakat (1-1 fő), német nyelvtudással, kecskeméti és szekszárdi telephelyükre egyaránt.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • tervezésben való aktív részvétel
  • terv – tény eltérések elemzése, riportok készítése
  • havi zárásban való részvétel, beszámolók készítésének támogatása
  • termelési kontrolling feladatok ellátása
  • vállalatirányítási rendszer hatékonyságnövelésében való részvétel
  • külső és belső jelentések, statisztikák, riportok készítése
  • folyamatos egyeztetés a svájci vezetővel

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • min. 1-3 év szakmai tapasztalat kontrolling területen
  • német nyelv magabiztos, kommunikációs szintű használata
  • Excel erős felhasználói szintű ismerte
  • Angol nyelv ismerete előny
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerte előny
  • önálló munkavégzés, proaktív személyiség, kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások (pl. Cafeteria)
  • munkába járás támogatása
  • Stabil vállalati háttér