TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
Szeretnék több állásajánlatot! Maradok ennél az egynél!

Az összes ajánlatunk: 388 db állás

Termelési kontrolling vezető

(Győr-Moson-Sopron megye)

Hivatkozási szám PR-2561

Partnerünk műszaki termékek gyártásával foglalkozó német tulajdonú vállalat, akik már közel 30 éve vannak jelen Magyarországon és töltenek be piacvezető szerepet. Győr-Moson-Sopron megyei telephelyükre keresünk most tapasztalattal rendelkező kontrolling vezető munkatársat.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • termelési és pénzügy kontrolling feladatok
  • funkciós költségek szerinti eredménykimutatás elkészítése és elemzése
  • termék önköltség - és árréskalkulációk készítése, elemzése
  • éves tervezési folyamatban való aktív részvétel
  • terv/tény összehasonlítások, elemzések
  • havi-, negyedéves- és éves jelentések készítésében való részvétel
  • termelési kontrolling terület irányítása
  • kapcsolattartás a németországi anyavállalattal, riportok készítése

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • hasonló pozícióban szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • legalább 2 éves vezetői tapasztalat
  • tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • SAP / egyéb ERP rendszer ismerete
  • Excel professzionális ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes kompenzációs csomag
  • erős szakmai támogató háttér
  • szakmai fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben