Az összes ajánlatunk: 282 db állás

Tervezőmérnök (Budapest)

(Budapest)

hivatkozási szám: KG-717

Partnercégünk 1989 óta működik sikeresen hazánkban, 12 gyártóegységgel, 5 kutatás-fejlesztési központtal és 3 üzleti támogató központtal, több mint 10 000 munkatársat foglalkoztat. A LED-es és egyéb energiatakarékos világítótestek és világításirányítási rendszerek fejlesztésével foglalkozó tervezőcsoporthoz keresünk tervező mérnök kollégát.

Feladatok:

  • kül- és beltéri világítás tervezése (közúti világítás korszerűsítés; hotelek, ipari csarnokok; sportpályák, stb.) az ügyfél igények alapján
  • a globális értékesítési csapat támogatása tervezői oldalról
  • a tervekről prezentációk készítése az értékesítő kollégák és a partnerek felé
  • hatékonysági tervek elkészítése a korszerű LED világítási projektek esetén
  • megtérülési kalkulációk támogatása projektszinten
  • ügyfél látogatások, helyszíni felmérések elkészítése

Elvárások:

  • felsőfokú, műszaki végzettség
  • aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • AutoCad tervező program magabiztos ismerete
  • világítás-tervezési szoftverek ismerete előnyt jelent (pl.Dialux)
  • jó kommunikációs- és együttműködési képesség
  • megbízható, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • alapbéren felüli juttatások
  • multinacionális vállalati háttér
  • szakmai fejlődési lehetőség