TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 424 db állás

Teszt technikus

(Fót)

Hivatkozási szám JG-2618

Multinacionális fóti partnerünk számára keresünk TESZT TECHNIKUS MUNKATÁRSAKAT, azonnali kezdéssel is!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Az összeszerelést követően a vezérlő szekrények hardveres tesztelése a vevői igények alapján
  • Vezérlő szekrények működésének ellenőrzése a minőségi követelményeknek megfelelően
  • Részvétel a vevői átadásokon és a vevői auditokon
  • Tesztelési folyamatok technikai támogatása, mérőeszközök használata
  • Kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Szoros együttműködés a mérnökséggel, a gyártásban dolgozó munkatársakkal

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás szükséges a vevői egyeztetések és a dokumentációk miatt
  • Gyártási területen, tesztelésben, szervizelésben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kommunikatív, csapatjátékos személyiség

Amit kínálunk:

  • Stabil, multinacionális háttér, biztos munkahely
  • Nemzetközi csapat, egyedülálló, speciális projektek
  • Szakmai kihívások, lehetőség a szakmai ismeretek bővítésére
  • Egyműszakos munkavégzés hétköznap
  • Az alapbéren túl, cafeteria, ingyenes céges buszjáratok / bejárás támogatása, egészségbiztosítás, saját edzőterem
  • Kedvezményes étkezési lehetőség helyben, az étteremben
  • Céges rendezvények