Az összes állásajánlatunk a rendszerben: 284 Állás

Teszt technikus

(Tatabánya vonzáskörzete)

hivatkozási szám: FV-555

Újabb kollégákkal bővül ügyfelünk teszt technikusi csapata! Ha van már hasonló tapasztalata és szívesen dolgozna egy innovatív, bővülő vállalatnál, ahol a szakmai fejlődés garantált, küldje el önéletrajzát! Munkavégzés helye: Tatabánya vonzáskörzete, az M1 autópálya mentén.

Feladatok:

  • a termelésben működő tesztberendezések karbantartása és hibaelhárítása
  • hardver fejlesztés tesztberendezésekre
  • tesztberendezések tartozékainak tervezése és felépítése, berendezések kalibrációja
  • próbadarabok előkészítése, termékanalízisek végrehajtása a termelés részére

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • középiskolai vagy technikusi végzettség mechatronikai vagy elektronikai szakon;
  • elektronikai mérőműszerek felhasználói szintű ismerete
  • előnyt jelent az angol nyelv ismerete
  • Munkarend: 4 műszak, 8 órában (3 nap délelőtt, utána 32 óra pihenő, majd 3 nap éjszaka, utána két nap pihenő, majd 3 nap délután, utána egy nap pihenő

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai fejlődés
  • kiemelkedő bejárás támogatás
  • ingyenes céges buszjáratok az alábbi települések érintésével: Tatabánya, Szár, Újbarok, Biatorbágy, Páty, Zsámbék, Mány, Bicske
  • vonzó juttatási csomag, ingyenes sportolási lehetőség, támogatott meleg étkezés