TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 660 db állás

Teszter technikus

(Sárvár)

Hivatkozási szám NF-4739

A sárvári gyáregységünk csapatába TESZTER TECHNIKUS munkakör betöltésére keresünk munkatársat.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • teszter gépek, berendezések hatékony működésének biztosítása
  • minden teszter fázis megfelelő értéktartományban tartása
  • hibák, mutatószámok romlásának kivizsgálása
  • a teszter gép hibájának javítása
  • felmerülő anyag- és folyamatbeli hibák felismerése és felelősök bevonása az analizációba
  • tervezett megelőző karbantartások

Elvárások:

  • mechatronikai technikus végzettség
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • magabiztos számítástechnikai ismeretek (Excel)
  • Előnyt jelent:
  • • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • • pneumatika, plc, optikai szenzorok gyakorlati használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafetéria, havi bónusz;
  • professzionális, modern munkakörnyezet;
  • kiemelkedő bérezés;
  • szakmai fejlődési lehetőség.