TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 393 db állás

Toborzó gyakornok - Budapest, VII. kerület

(Budapest, VII. kerület)

Hivatkozási szám ZW-2514

Cégünk ma már az ország egyik legnagyobb tanácsadójaként van jelen és támogatja ügyfeleit a munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, diákmunka és HR outsourcing igények esetén is. A megnövekedett partneri igények kiszolgálása miatt keressük hosszú távú együttműködésben gondolkodó és egy kevés tapasztalattal rendelkező gyakornokot, aki a projektvezetők munkáját támogatja.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Jelöltek felkutatása/szűrése adatbázisokban, hirdetések útján és egyéb csatornákon
  • Jelentkezők tájékoztatása - ahol tudnak, ott lépnek kapcsolatba velünk az emberek: telefonon, e-mailen, facebookon, személyesen.
  • Online hirdetések kezelése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Lendületes, célorientált látásmód
  • Csapatszellem
  • Jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • Érdemi munkavégzés, értékes tapasztalatszerzési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő (de legalább heti 25 óra vállalása)
  • Fiatalos rendkívül dinamikus munkakör
  • Szakmai gyakorlatot is le tudunk igazolni!!