Az összes ajánlatunk: 270 db állás

Üzemrészleg vezető

(Budapest)

hivatkozási szám: KY-644

Megbízónk, az épületgépészeti piac számára állít elő termékeket, melyeket a végfelhasználás során víz- és gázcső-hálózatok, fűtési és klímarendszerek beépítésekor használnak. Megnövekedett feladataik ellátása érdekében keresünk munkatársat az alábbi pozícióba.

Feladatok:

  • a termelési részleg napi munkamenetének szervezése, irányítása (40-50 fő)
  • az előírt termelési tervek szerinti darabszámok megadott határidőre történő gyártásának biztosítása
  • személyi és gépi erőforrások biztosítása, a hatékonyság figyelembevételével
  • a termelési tervek ellenőrzése, felülvizsgálata
  • a gyártás felől érkező problémák hatékony kezelése
  • a gyártósorok folyamatos karbantartásának, fejlesztésének biztosítása
  • jelentések készítése a vezetőség részére
  • részvétel a technológia fejlesztésében
  • LEAN rendszer működtetése és fenntartása
  • műszaki, biztonsági és munkavédelmi előírások betartása
  • gépek meghibásodása esetén egyeztetés a műszakvezetővel és a karbantartó kollégákkal

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök / műszaki menedzser, stb.)
  • néhány éves termelő környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • LEAN ismeretek
  • CNC forgácsoló, programozó végzettség előnyt jelent
  • szervezési, vezetési képességek
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér
  • szakmai fejlődési lehetőség