Az összes állásajánlatunk a rendszerben: 284 Állás

Üzletágvezető

(Budapest)

hivatkozási szám: KP-570

Magyarország piacvezető, 1992 óta működő, 17 telephellyel rendelkező, építőipari gépek és eszközök professzionális bérbeadásával foglalkozó valamint a kapcsolódó teljes körű szerviz szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk részére keresünk munkatársat üzletágvezetői pozícióba

Feladatok:

  • az üzletághoz tartozó közel 400 gépből álló géppark bérbeadásának koordinálása
  • ügyfelek (100+) eszközökkel történő kiszolgálása, üzletági gépek szakszerű ajánlása
  • ügyfélkapcsolatok folyamatos építése és bővítése (pl.építőipar, rendezvények, filmipar, stb.)
  • az üzletági termékek készletgazdálkodása országos szinten; szoros együttműködés a telephelyekkel és a területi képviselőkkel
  • a területéhez tartozó működési költségek optimális szinten tartása
  • a 3 fős üzletág munkájának koordinálása
  • részvétel az üzleti terv készítésében és annak megvalósítása
  • riportálás és jelentések készítése az ügyvezetés felé

Elvárások:

  • minimum középfokú műszaki végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • több éves, lehetőleg műszaki területen szerzett ügyfélkapcsolati tapasztalat
  • aktív középfokú angol és / vagy német nyelvismeret
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • SAP / Oracle, vagy egyéb ERP rendszer ismeret
  • jó együttműködő és kapcsolatteremtő képesség
  • határozott fellépés, jó tárgyalási készség
  • struktúrált gondolkodás
  • eredmény-orientált munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • alapbéren felüli juttatások
  • gépkocsi, laptop, telefon
  • cafeteria
  • mozgóbér
  • folyamatos szakmai képzések
  • hosszú távú, megbízható munkalehetőség