TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Az összes ajánlatunk: 386 db állás

Vezérlőszekrény-rajzoló (Drafter)

(Pest megye, Fót (13km) - Újpest központtól és Örs vezér terétől céges buszjáratok indulnak!)

Hivatkozási szám JG-1900

A világ vezető gyártó cégének fóti mérnökségi központjában rezgésdiagnosztikai és irányítástechnikai vezérlőrendszerek összeszerelésével foglalkoznak, melyet egyedi vevői megrendelések alapján készítenek el. A berendezéseket olaj- és gázipari létesítmények energiaellátására, illetve gáztranzit vezetékek nyomásfokozó kompresszor állomásainál alkalmazzák szerte a világban. Az erőforrások bővítésének köszönhetően több munkakör is megnyílt, így az alábbi pozícióra is várunk jelentkezőket!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • villamos szekrénycsoportok tervezéséhez villamos és mechanikus rajzok készítése turbina-, kompresszor- és üzemirányítási rendszerek számára (erőművi- és olajipari berendezésekhez)
  • vevői specifikációk, kapcsolódó szabványok alapján a tervezési feladatokhoz támogatás nyújtása a projekt tervező és tesztmérnökök útmutatásai alapján
  • gyártási tervdokumentációk- és anyaglista frissítése
  • szoros együttműködés a helyi gyártó- és tesztcsapattal, a beszerzési és sales egységekkel
  • fejlesztési javaslatok, ötletelések

Elvárások:

  • villamos- vagy gépészmérnöki végzettség
  • középfokú végzettség esetén elektro- és elektronikai technikusi vagy mechatronikai végzettség
  • aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • CAD, ePLAN vagy más tervezőrendszer ismerete
  • struktúrált, mérnöki gondolkodásmód
  • kiváló csapatjátékos, jó kommunikációs- és együttműködő készség
  • nyitottság az új ismeretek befogadására
  • Előny: olasz nyelvismeret; vezérlőszekrény tervezésében, beüzemelésében szerzett jártasság

Amit kínálunk:

  • modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • bejárási támogatás (céges busz vagy autó költségtérítés)
  • cafeteria
  • ingyenes sportolási lehetőség: fitness terem, futópálya, stb.
  • étkezési lehetőség helyben, étteremben
  • képzési- és előrelépési lehetőség