TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
Szeretnék több állásajánlatot! Maradok ennél az egynél!

Az összes ajánlatunk: 358 db állás

Villamos karbantartó

(Győr-Moson -Sopron , Vas és Zala megye)

Hivatkozási szám BN-115

Győr-Moson-Sopron, Vas és Zala megyei nemzetközi gyártó partnercégünk számára keresünk bővülés céljából az alábbi pozícióba munkatársakat: VILLAMOS KARBANTARTÓ

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Villamos karbantartási feladatok végrehajtása a vállalat irányelveinek megfelelően
  • PLC vezérlésű gépek hibajavítása (Siemens Step 7)
  • Frekvenciaváltó-szervóhajtások javítása
  • Egyéb megelőző és tervezett villamos karbantartási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség (szakiskolai vagy szakmunkás bizonyítvány vagy OKJ szakképesítés)
  • Erősáramú végzettség
  • Siemens, SEW termékek ismerete
  • Alapszintű robotismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes és SAP ismeretek
  • Jó rajzolvasási készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás