Az összes ajánlatunk: 353 db állás

Villamos karbantartó

(Győr-Moson-Sopron megye)

hivatkozási szám: BN-115

Győri nemzetközi autóipari gyártó partnercégünk számára keresünk bővülés céljából az alábbi pozícióba munkatársakat: VILLAMOS KARBANTARTÓ

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Villamos karbantartási feladatok végrehajtása a vállalat irányelveinek megfelelően
  • PLC vezérlésű gépek hibajavítása (Siemens Step 7)
  • Frekvenciaváltó-szervóhajtások javítása
  • Egyéb megelőző és tervezett villamos karbantartási feladatok ellátása

Elvárások:

  • szakirányú középfokú végzettség (szakiskolai vagy szakmunkás bizonyítvány vagy OKJ szakképesítés)
  • erősáramú végzettség
  • 2+ éves termelővállalatnál szerzett karbantartási szakmai tapasztalat
  • folyamatos, 12 órás műszakrend vállalása
  • Siemens, SEW termékek ismerete
  • Alapszintű robotismeretek.
  • Felhasználói szintű számítógépes és SAP ismeretek.
  • Jó rajzolvasási készség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Éves prémium
  • Negyedéves prémium
  • Cafeteria
  • lakhatási/szállás támogatás