TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 660 db állás

Villamos karbantartó

(Győr)

Hivatkozási szám PN-4293

Győri nemzetközi gyártó partnercégünk számára keresünk bővülés céljából VILLAMOS KARBANTARTÓ pozícióba munkatársakat.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • A termelő gépek, berendezések üzemkészségének biztosítása, váratlan meghibásodásainak javítása, dokumentálása
  • Hibajavítások, PM és TPM karbantartások végrehajtása
  • Évi kétszeri leállások alkalmával a gépek, berendezések villamos felújítása, fejlesztése

Elvárások:

  • Erősáramú villanyszerelői végzettség
  • Legalább három év termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Jó villamos rajzolvasási készség (PLC vezérlések ismerete előny)
  • Önálló munkavégzés képessége

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Útiköltség térítés