Az összes állásajánlatunk a rendszerben: 284 Állás

Villamos karbantartó erősáramú szaktudással

(Győr vonzáskörzete)

hivatkozási szám: KW-65

Fontos Önnek a biztos háttér, a kiszámítható munkahely? Rendelkezik erősáramú karbantartói tapasztalattal? Akkor Önt keressük! MECHANIKUS ÉS VILLAMOS KARBANTARTÓ pozícióba keresünk több kollégát Győr vonzáskörzetébe.

Feladatok:

  • fémipari gyártógépek villamos karbantartása
  • megelőző karbantartásokban való részvétel
  • gépkezelő kollégák támogatása

Elvárások:

  • elektromos/elektronikai végzettség
  • megbízhatóság
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • ipari karbantartói tapasztalat
  • műszakrend: 12 órás munkavégzés; 4 műszak (2 nappal + 2 éjszaka után 4 nap szünet)

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
  • nemzetközi munkakörnyezet, ahol megbecsülik a munkavállalókat
  • továbbképzési, tanulási lehetőségek
  • versenyképes jövedelem