TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 264 db állás

Villamos karbantartó / Speciális berendezések karbantartó

(Győr)

Hivatkozási szám ML-2010

Győri nemzetközi ipari szolgáltatásokkal foglalkozó partnercégünk részére keresünk: Villamos karbantartó / Speciális berendezések karbantartó munkatársat.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Karbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzése és dokumentálása az alábbi területeken:
  • Termelést támogató berendezések
  • Légtechnikai berendezések
  • Épületgépészeti vezérlések, szabályozások

Elvárások:

  • Szakközép iskolai végzettség (villanyszerelő, vagy elektronikai műszerész)
  • Előnyt jelent:
  • Robbanás biztos berendezések területén szerzett tapasztalat
  • Kapcsolási rajz ismeretek
  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Német nyelvtudás
  • B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszert, választható béren kívüli juttatásokat
  • Multinacionális hátteret
  • Képzési lehetőségek biztosítását a szakmai fejlődés támogatására
  • Számítható, tervezhető munkarendet