Az összes ajánlatunk: 300 db állás

VILLAMOSMÉRNÖK (Épületvillamosság)

(Budapest)

hivatkozási szám: FD-377

Budapesti partnerünk magyar tulajdonban álló vállalatcsoport, amely számos ingatlannal rendelkezik itthon és külföldön. A portfólióba tartozó épületeket folyamatosan fejlesztik, a legújabb technológiák alkalmazásával. Már meglévő villamossági rendszereik üzemeltetésének és modernizációjának támogatására, valamint új projektjeik szakmai ellenőrzésére, vezetésére keressük most számukra új VILLAMOSMÉRNÖK (Épületvillamosság) kollégájukat.

Feladatok:

  • épületvillamossági és csatlakozó szakági, építési tervek műszaki tartalmának ellenőrzése, véleményezése, technológiai koncepció-alkotás
  • alternatív műszaki megoldások felkutatása, kidolgozása, beérkező ajánlatok, műszaki kiírások ellenőrzése
  • meglévő erős és gyengeáramú rendszerek optimalizálása, modernizálása, hibák javítása, közreműködés a megvalósulási folyamatban
  • a szakági kivitelezési munkák, szükség szerinti mértékben kapcsolódó általános kivitelezési munkák ellenőrzése
  • a hatékony kommunikáció elősegítése tervezők, hatóságok, kivitelezők és projekt irányítói csapat között,
  • próbaüzemek, hibakeresési vizsgálatok, eljárások elvégzésének kezdeményezése, ezek felügyelete
  • épületfelügyeleti és egyéb kapcsolódó villamos rendszerek ellenőrzése, kialakításában, üzemeltetésében való részvétel
  • portfólió energiagazdálkodásban való részvétel

Elvárások:

  • 3-5 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • villamosmérnök végzettség
  • magabiztos, min. B2 szintű angol nyelvtudás elvárt (francia nyelvismeret előnyt jelent)
  • épületvillamossági tervezésben és kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • lendületes, szakmai újdonságokra nyitott, azokat proaktívan követő hozzáállás
  • utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • legmodernebb technológiákkal történő munkavégzés
  • stabil, folyamatosan bővülő vállalati háttér
  • lehetőség a valódi szakmai fejlődésre