Az összes ajánlatunk: 282 db állás

Villamosmérnök / PLC programozó

(Budapest)

hivatkozási szám: KQ-793

Partnercégünk egy magyar tulajdonú cégcsoport egyik tagjaként automatizált raktár-technológiai megoldásokat kínálnak az intra-logisztika területén saját fejlesztésű szállítópályákkal és anyagmozgató rendszerekkel, melyeket fejlesztenek, terveznek, gyártatnak ügyfeleik igényeinek megfelelően. A tervezőmérnökségi csapat bővítése céljából keressük újonnan nyílt pozíciójukba PLC mérnök munkatársukat.

Feladatok:

  • automatizálás és összetett vezérlés tervezése, programozása
  • egyedi célgépek PLC vezérlésének tervezése, programozása
  • anyagszállító automaták programozása
  • kapcsolódó műszaki dokumentációk összeállításában
  • fejlesztésekben, új vezérlési koncepciók kialakításában való részvétel
  • egyedi gépek üzembe helyezésénél aktív jelenlét (ipari környezetben)
  • beüzemelést követően a problémák elhárításában való részvétel
  • az elvégzett javítások, fejlesztések műszaki dokumentálása, PLC programok archiválása

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (elektronikai / mechatronikai / villamosmérnöki)
  • ideálisan 3 éves szakmai tapasztalat azonos munkakörben
  • angol, aktív középfokú ismerete
  • legalább egy PLC program beható ismerete (Omron, Siemens)
  • gyakorlat hajtástechnikai megoldások vezérlésének tervezésében vagy megvalósításában
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • gépész ismeretek
  • vezérlőszekrények ismerete
  • E-Plan szoftver ismerete
  • ipari BUS és PROFINET rendszerek ismerete
  • safety vezérlési megoldások ismerete

Amit kínálunk:

  • alapfizetésen felüli juttatási elemek
  • munkavégzést támogató eszközök
  • intenzíven fejlődő vállalati háttér
  • innovatív szakmai környezet
  • folyamatos képzések
  • külföldi terjeszkedés előtt álló szervezet