HAST DU ES GEWUSST?
Wenn Du deine Daten nicht nur für die Position preisgeben möchtest, können unsere Kollegen dir andere Stellen anbieten die zu dir passen.
ICH MÖCHTE MEHR STELLENANGEBOTE HABEN! Ich bleibe bei diesem einem Angebot.

Unsere Angebote: 32 Stellen

Elektronikai összeszerelő

(Fót)

Hivatkozási szám JG-1065

Fóti termelő partnercégünkhöz elektronikai összeszerelő munkakörbe keresünk munkatársakat! Bejárás INGYENES céges buszjárattal több településről.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • irányítástechnikai, diagnosztikai szekrények elektronikai, mechanikai összeszerelése
  • mechanikus és elektromos rajzok, dokumentációk értelmezése
  • alkatrészek, rajzok, eljárások, cikkszámok beazonosítása, vizsgálata
  • alapvető kéziszerszámok, mérőeszközök használata
  • gépek, mozgatható kocsik használata
  • alapvető számítógépes rendszerek használata
  • LEAN tevékenységek aktív támogatása

Elvárások:

  • műszaki vagy elektronikai területen szerzett középfokú végzettség
  • 2-3 éves szakirányú tapasztalat
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló, precíz munkavégzés
  • alapfokú angol nyelvtudás előny
  • villanyszerelői végzettség előny
  • alapszintű SAP ismeretek előny

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • professzionális szakmai háttér.