DO YOU KNOW?
Add your data not only to this position and get recommendation for hundreds of suitable jobs.
I WOULD LIKE MORE JOB OFFERS! I stay with this one!

Találatok száma: 69 db állás

Technikus (elektronikai területen)

(Kecskemét vonzáskörzete)

Hivatkozási szám SS-4487

Kecskemét környékén elhelyezkedő gyártópartnerünkhöz munkatársakat keresünk Technikus munkakörbe 4 műszakos munkarendbe, modern munkakörnyezetbe!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • A felettes által kiadott munkautasítások betartása,
  • A teszt és a forrasztó berendezések működésének felügyelete,
  • Eszköz és berendezés ellenőrzések elvégzése,
  • Visszajelzések nyújtása a termelésben dolgozók számára az eszközhasználattal kapcsolatosan,
  • Jelentések készítése a berendezések állapotáról.

Elvárások:

  • Elektrotechnikusi végzettség,
  • 1 év technikusi tapasztalat,
  • 4 műszakos munkarend vállalása,
  • Előny: elektronikaipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Havi Alapbér,
  • Saját állományba történő felvétel,
  • Cafeteria,
  • Bónusz,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Bejárási támogatás.