DA LI SI ZNAO/LA?
Ako svoje podatke ne odobriš isključivo za trenutnu poziciju, kolege će biti u mogućnosti da ti od više stotina ponuda za posao preporuče onu koja tebi najviše pristaje.
ŽELIM DA DOBIJEM VIŠE PONUDA ZA POSAO! Odlučujem se za ovu jednu ponudu.

Sve naše ponude: 106 kom poslova

Autóipari munkatárs

(Győr)

Hivatkozási szám CD-4489

Szeretnél jó munkahelyi környezetben dolgozni, ahol fontos a munkahelyi megbecsülés és magas az alapbér? Rendelkezel autóipari tapasztalattal? Esetleg, pályakezdő vagy? Akkor nálunk a helyed! Jelentkezz most! Multinacionális győri autóipari partnercégünk termelésének növekedése miatt az alábbi pozícióba keresünk munkatársakat: összeszerelő operátor, présgépkezelő technikus, raktáros

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Nehézgépipari és személygépjárművek alkatrészeinek összeszerelése
  • Kézi és gépi összeszerelési feladatok elvégzése a munkautasítások alapján
  • A vállalati minőségpolitika, minőségügyi előírások követése
  • Az egymásra épülő munkafolyamatok megismerése
  • A munka során használt alkatrészek, anyagok minőség-ellenőrzése
  • Gépkezelés, raktározás

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Előnyt jelent: fém- vagy autóipari területen vagy termelő cégnél szerzett, gyártási környezetben, szerelésben, gépkezelésben, raktározásban szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, gyors, önálló munkavégzés
  • 1-2-3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő havi bér és 10%-os mozgóbér
  • 1 műszak esetén nettó 205.000 Ft-tól
  • 2 műszak esetén nettó 234.000 Ft-tól
  • 3 műszak esetén nettó 250.000 Ft-tól
  • Cafeteria rendszer: éves br. 403.500 Ft
  • Kedvezményes meleg étkezési lehetőség helyben (500 HUF / adag)
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz- és vonatbérlet esetén 100%-ban
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag
  • Biztos, stabil munkahely