DA LI SI ZNAO/LA?
Ako svoje podatke ne odobriš isključivo za trenutnu poziciju, kolege će biti u mogućnosti da ti od više stotina ponuda za posao preporuče onu koja tebi najviše pristaje.
ŽELIM DA DOBIJEM VIŠE PONUDA ZA POSAO! Odlučujem se za ovu jednu ponudu.

Sve naše ponude: 106 kom poslova

Autóipari összeszerelő, Gépkezelő,raktáros

(Győr, Győr-Moson-Sopron megye)

Hivatkozási szám TD-192

Multinacionális győri autóipari partnercégünk termelésének növekedése miatt az alábbi pozíciókba keresünk munkatársakat: - Gépkezelő (8 órás; 3 műszakos munkarend) nettó 285.000Ft-tól - raktáros (8 órás; 2 műszak) nettó 235.000Ft-tól - összeszerelő operátor (8 órás; 1 és 2 műszak) nettó 230.000Ft-tól

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Operátor pozíció esetén futóművek és hajtóművek összeszerelése, mezőgazdasági és építőipari nehézgépjárművek számára
  • Targoncavezető pozíció esetén raktári feladatok, anyagmozgatás és sorkiszolgáló feladatok ellátása
  • Gépkezelő pozíció esetén a munkadarabok gyártása és ellenőrzése műszaki rajz alapján

Elvárások:

  • Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Raktáros pozíció esetén OKJ targoncavezetői engedély (3324, 3312, 3313 típus)
  • Gépkezelő pozíció esetén műszaki rajz ismerete elvárás, fémipari végzettség szükséges
  • Tesztíráson, gyárlátogatáson való részvétel
  • Előnyt jelent:
  • Fém- vagy autóipari területen vagy termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • szakmunkás végzettség

Amit kínálunk:

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő havi bér és 10%-os mozgó bér
  • Cafeteria rendszer: éves bruttó 403.500 Ft
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben (500 HUF / adag)
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 100%-ban
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag
  • Biztos, stabil munkahely