DA LI SI ZNAO/LA?
Ako svoje podatke ne odobriš isključivo za trenutnu poziciju, kolege će biti u mogućnosti da ti od više stotina ponuda za posao preporuče onu koja tebi najviše pristaje.
ŽELIM DA DOBIJEM VIŠE PONUDA ZA POSAO! Odlučujem se za ovu jednu ponudu.

Sve naše ponude: 98 kom poslova

Biztonságiöv összeszerelő-HUN0112

(Sopron és környéke)

Hivatkozási szám BA-1527

Dolgozz autóipari Összeszerelő Operátorként (könnyű fizikai munka) 3 műszakban!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Gyártóberendezések kezelése, kiszolgálása
  • A gépek tisztaságának megőrzése
  • 3 műszakos munkarend

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Munka alkalmassági teszt sikeres megírása
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Rugalmas, pontos, precíz, dinamikus munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Ingyenes szállást biztosítunk
  • Céges buszjárat
  • Légkondicionált üzemek
  • Versenyképes jövedelem + egyéb juttatások