DA LI SI ZNAO/LA?
Ako svoje podatke ne odobriš isključivo za trenutnu poziciju, kolege će biti u mogućnosti da ti od više stotina ponuda za posao preporuče onu koja tebi najviše pristaje.
ŽELIM DA DOBIJEM VIŠE PONUDA ZA POSAO! Odlučujem se za ovu jednu ponudu.

Sve naše ponude: 54 kom poslova

Darukezelő

(Győr)

Hivatkozási szám TD-1401

Szeretnél nyugodt, családias környezetben dolgozni, ahol fontos a munkahelyi megbecsülés és magas az alapbér? Akkor nálunk a helyed! Jelentkezz most! Multinacionális győri autóipari partnercégünk termelésének növekedése miatt DARUKEZELŐ pozícióba keresünk munkatársakat.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Kész termékek emelőgéppel történő mozgatása

Elvárások:

  • Darus végzettség (Híddaru)
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés
  • Előny jelent:
  • Darukezelő munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 290.000 Ft-os havi alapbér
  • műszakpótlék, túlórapótlék
  • mozgóbér (10 %-ig terjedő)
  • munkába járás térítése (100% tömegközlekedés esetén; 15 Ft/km gépkocsival történő bejárás esetén)
  • kiemelkedő cafeteria rendszer: bruttó 403.500 Ft / év
  • kedvezményes étkezési lehetőség, szociális juttatási csomag
  • biztos, stabil munkahely