DA LI SI ZNAO/LA?
Ako svoje podatke ne odobriš isključivo za trenutnu poziciju, kolege će biti u mogućnosti da ti od više stotina ponuda za posao preporuče onu koja tebi najviše pristaje.
ŽELIM DA DOBIJEM VIŠE PONUDA ZA POSAO! Odlučujem se za ovu jednu ponudu.

Sve naše ponude: 71 kom poslova

Gépmester

(Szeged)

Hivatkozási szám TS-3122

Műanyagipari partnerünk részére keresünk kollégákat saját állományba, GÉPMESTER munkakörbe, SZEGED városába. Folyamatos műszak, havi 2 szabad hétvégével. Felelősségteljes munkakör, fejlődési lehetőség.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Automata gyártógépek termelésre történő felkészítése, működtetése
  • Termelési paraméterek felügyelete, betartása, dokumentálása
  • Minőségi ellenőrzési feladatok ellátása
  • Késztermékek mérlegelése, csomagolása
  • Termékváltások lebonyolítása: keverőgépek és extruderek takarítása, szétszerelése, összeszerelése
  • Raktáros által előkészített alapanyagok biztosítása a termelő gépeknek
  • Keletkezett csomagolási hulladékok megfelelő tárolása
  • Üzemterület és a termelő gépek tisztántartása
  • Termelési terv tartása mennyiségi és minőségi szempontok szerint

Elvárások:

  • Tudjunk veled előre tervezni! Munkaidőd így alakul: egyik héten 5 napban kell jönnöd 12 órában de az utána való héten 4 teljes pihenőnapod lesz és ekkor biztosan szabad a hétvégéd is!
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki érzék
  • Magas teherbírás
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Felelősségtudatos, megbízható személyiség
  • Előnyt jelent: Targonca jogosítvány és/vagy tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Modern gyártási technológia
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Biztos vállalati háttér
  • Előre tervezhető beosztás
  • Átlagosan 15 munkanap egy hónapban
  • Kiemelkedő alapbér
  • Munkaruházat
  • Betanulás oktatóval
  • Folyamatos továbbképzések
  • Targonca vezetői engedély megszerzése