DA LI SI ZNAO/LA?
Ako svoje podatke ne odobriš isključivo za trenutnu poziciju, kolege će biti u mogućnosti da ti od više stotina ponuda za posao preporuče onu koja tebi najviše pristaje.
ŽELIM DA DOBIJEM VIŠE PONUDA ZA POSAO! Odlučujem se za ovu jednu ponudu.

Sve naše ponude: 343 kom poslova

Gyártósori operátor

(Győrladamér)

Hivatkozási szám SB-1777

Autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó győrladaméri székhelyű partnercégünk gyártósori operátor munkakörbe munkatársakat keres!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Könnyű fizikai munka, állómunka
  • Autóipari alkatrészek összeszerelése (napvédő és panoráma-tetők, csomagtér rolók)
  • Ellenőrzés
  • Gépkezelés

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Sikeres tesztírás
  • Kiválasztó napon elért sikeres eredmény (Cégbemutatás, munkavédelmi és környezetvédelmi oktatás, személyes elbeszélgetés)
  • Egészségügyi alkalmasság
  • több műszakos, vagy folyamatos munkarend vállalása
  • Jó látás, kézügyesség
  • Erkölcsi bizonyítány

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • műszakpótlék
  • mozgóbér
  • széleskörű cafeteria
  • munkaruha biztosítása
  • munkába járás támogatása, céges buszjárat
  • havonta egyszeri hazautazás támogatása az állandó lakhelyre
  • fizetett munkaközi szünetek
  • igény esetén ingyenes szállás biztosítása