DA LI SI ZNAO/LA?
Ako svoje podatke ne odobriš isključivo za trenutnu poziciju, kolege će biti u mogućnosti da ti od više stotina ponuda za posao preporuče onu koja tebi najviše pristaje.
ŽELIM DA DOBIJEM VIŠE PONUDA ZA POSAO! Odlučujem se za ovu jednu ponudu.

Sve naše ponude: 111 kom poslova

Gyártósori összeszerelő

(Győr)

Hivatkozási szám ŐD-378

Autóipari vállalat részére keresünk gyártósori összeszerelő munkatársakat.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Hőcserélők, olajszűrők összeszerelése
  • Alapvető minőségellenőrzési feladatok
  • Munkakörnyezet tisztán tartása

Elvárások:

  • Végzettség: minimum 8 általános iskolai
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Előnyt jelent: termelő vállalatnál szerzett munkatapasztalat, autóipari gyakorlat
  • Jó kézügyesség, gyors, önálló munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszakos, napi 8 órás munkarend)

Amit kínálunk:

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Nettó kereseti lehetőség: 250.000 Ft/hó-tól
  • Béren kívüli juttatások: műszakpótlék (délután 18-22 óra között 30 %; éjszaka 22-06 óra között 45 %), túlórapótlék, mozgó bér, munkába járás térítése (100 % tömegközlekedés esetén; 15 Ft/km gépkocsival)
  • Kiemelkedő cafetéria rendszer: éves bruttó 403.500 Ft
  • Kedvezményes étkezési lehetőség, szociális juttatási csomag
  • Biztos, stabil munkahely
  • Igény esetén ingyenes szállás biztosítása