DA LI SI ZNAO/LA?
Ako svoje podatke ne odobriš isključivo za trenutnu poziciju, kolege će biti u mogućnosti da ti od više stotina ponuda za posao preporuče onu koja tebi najviše pristaje.
ŽELIM DA DOBIJEM VIŠE PONUDA ZA POSAO! Odlučujem se za ovu jednu ponudu.

Sve naše ponude: 106 kom poslova

Kézi anyagmozgató

(Győr)

Hivatkozási szám TP-624

A WHC Kft. GYŐRI textilipari partnercége részére keres munkatársakat kézi anyagmozgató munkakörbe.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • kézi anyagmozgatás
  • termelő gépek felügyelete
  • munkautasítások maradéktalan betartása
  • munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • min. 8 általános iskolai végzettség
  • gyárlátogatáson és kiválasztáson való részvétel és megfelelés
  • folyamatos, több műszakos 12 órás (2 nap munka, 2 nap pihenő) munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Biztosítunk:
  • bérezés: br. 1.148 Ft kezdő alapbér, 3 hónap leteltét követően bruttó 1.275 Ft
  • béren kívüli juttatások:
  • - műszakpótlék (minden ledolgozott óra után) 30 %
  • - cafeteria havi br. 12.500 Ft
  • - túlórapótlék
  • - munkaruházat
  • - munkába járás munkáltató által Mt. szerint térítve (helyközi buszjárat esetén 86 % tömegközlekedéssel vagy 15 forint/km gépjárművel
  • - biztos, stabil, hosszútávú munkahely