DA LI SI ZNAO/LA?
Ako svoje podatke ne odobriš isključivo za trenutnu poziciju, kolege će biti u mogućnosti da ti od više stotina ponuda za posao preporuče onu koja tebi najviše pristaje.
ŽELIM DA DOBIJEM VIŠE PONUDA ZA POSAO! Odlučujem se za ovu jednu ponudu.

Sve naše ponude: 54 kom poslova

Magkészítő gépkezelő

(Győr, Győr-Moson-Sopron megye)

Hivatkozási szám TN-210

Szeretnél kiszámítható munkarendben, kiemelkedő bérért dolgozni? Részese lennél egy innovatív cég gyártási folyamatának? Szívesen dolgoznál egy összeszokott, ütőképes csapat tagjaként? Érdekel a fémipar, a fémipari termékek gyártása? Rendelkezel öntödei tapasztalattal vagy csak pályakezdő vagy? Nem rettensz meg a fizikai munkától és a gépek kezelésétől? Akkor ne habozz! Itt a helyed! Jelentkezz most! Győri öntödei partnercégünk részére MAGKÉSZÍTŐ GÉPKEZELŐ munkakörbe keresünk munkavállalókat!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Homokmag készítés
  • Maglövő gépek kezelése
  • Elkészült homokmagok minőségi ellenőrzése

Elvárások:

  • befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • egészségügyi alkalmasság
  • több műszakos (folyamatos 2+2, 12 órás beosztás) munkarend vállalása
  • jó fizikum
  • monotonitástűrés
  • büntetlen előélet

Amit kínálunk:

  • Kezdő alapbér: bruttó 265.000 Ft/hó
  • Hasonló munkakörökben szerzett tapasztalattal rendelkezők esetén ez az alábbi bérek szerint alakulhat:
  • Bruttó bér: Kezdő - 265.000 Ft/hó; Tapasztalt - 305.000 Ft/hó
  • Műszakpótlék (40 %): Kezdő - 53.000 Ft/hó; Tapasztalt - 63.000 Ft/hó
  • Vasárnapi pótlék (50 %): Kezdő - 18.275 Ft/hó; Tapasztalt - 21.000 Ft/hó
  • Mozgóbér, próbaidőt követően max. 15% (6%-al kalkulálva):Kezdő - 15.900 Ft/hó; Tapasztalt - 18.300 Ft/hó
  • Összesen bruttó: Kezdő - 352.175 Ft/hó; Tapasztalt - 403.900 Ft/hó
  • Összesen nettó: Kezdő - 234.200 Ft/hó; Tapasztalt - 269.250 Ft/hó
  • Éves cafeteria (próbaidőt követően) éves bruttó 380 000 Ft
  • Év végi prémium 3.8% (bruttó): Kezdő - 120.840 Ft; Tapasztalt - 139.080 Ft
  • Karácsonyi juttatás (bruttó): Kezdő - 110 000 Ft; Tapasztalt - 130 000 Ft
  • 1 nap túlóra 12 órában kb. bruttó: Kezdő - 36.000 Ft; Tapasztalt - 42.000 Ft
  • 1 nap túlóra 12 órában kb. nettó: Kezdő - 24.000 Ft; Tapasztalt - 28.000 Ft