DA LI SI ZNAO/LA?
Ako svoje podatke ne odobriš isključivo za trenutnu poziciju, kolege će biti u mogućnosti da ti od više stotina ponuda za posao preporuče onu koja tebi najviše pristaje.
ŽELIM DA DOBIJEM VIŠE PONUDA ZA POSAO! Odlučujem se za ovu jednu ponudu.

Sve naše ponude: 92 kom poslova

Operátor

(Szombathely)

Hivatkozási szám JA-1127

Szombathelyen működő autó elektronikai alkatrészeket gyártó partnercégünk részére keresünk jelentkezőket Operátor pozícióba.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • gyártóberendezések kezelése, kiszolgálása
  • termelési/összeszerelési feladatok ellátása

Elvárások:

  • min. 8 általános iskolai végzettség
  • munka alkalmassági teszt sikeres megírása
  • gyakorlati teszt sikeres elvégzése
  • egészségügyi alkalmasság
  • rugalmas, pontos, precíz, dinamikus munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés
  • Kiemelkedő cafeteria a belépés napjától
  • Műszakpótlék
  • Túlórapótlék
  • Szombathelyen belül ingyenes céges buszjárat
  • Bónuszok (termelési eredmény és hiányzás alapján, csatlakozási bónusz)