DA LI SI ZNAO/LA?
Ako svoje podatke ne odobriš isključivo za trenutnu poziciju, kolege će biti u mogućnosti da ti od više stotina ponuda za posao preporuče onu koja tebi najviše pristaje.
ŽELIM DA DOBIJEM VIŠE PONUDA ZA POSAO! Odlučujem se za ovu jednu ponudu.

Sve naše ponude: 90 kom poslova

Operátor

(Szombathely)

Hivatkozási szám KE-349

Vas megyei partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat Gépkezelő/Gépbeállító munkakörbe

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Gyártóberendezések kezelése, kiszolgálása,
  • Termelési/összeszerelési feladatok ellátása,

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai vagy szakmunkás végzettség
  • Munka alkalmassági teszt sikeres megírása
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Rugalmas, pontos, precíz, dinamikus munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Több műszakos munkarend
  • Műszakpótlék
  • Túlórapótlék
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil multinacionális háttér
  • Béren felüli juttatások