DA LI SI ZNAO/LA?
Ako svoje podatke ne odobriš isključivo za trenutnu poziciju, kolege će biti u mogućnosti da ti od više stotina ponuda za posao preporuče onu koja tebi najviše pristaje.
ŽELIM DA DOBIJEM VIŠE PONUDA ZA POSAO! Odlučujem se za ovu jednu ponudu.

Sve naše ponude: 106 kom poslova

Összeszerelő-operátor

(Győr)

Hivatkozási szám FR-583

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő autóipari cégnél dolgozni? Ne habozz, hívd a whc-t!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Autóalkatrészek összeszerelése (pl. lökhárító, küszöb, spoiler, kerékjárati ív)
  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
  • A gépek mellett felállított számítástechnikai eszközök kezelése

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Egészségügyi alkalmasság
  • 3 műszak vállalása
  • Jó fizikum, jó kézügyesség
  • pontos munkavégzés
  • Önállóság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Elérhető nettó kereset 200.000 - 220.000 Ft / hó
  • Munkába járás támogatása, helyi céges járat
  • Gyors munkába állás, saját állományba vétel
  • Cafeteria próbaidő alatt havi 8000, próbaidő letelte után 50 000 Ft