DA LI SI ZNAO/LA?
Ako svoje podatke ne odobriš isključivo za trenutnu poziciju, kolege će biti u mogućnosti da ti od više stotina ponuda za posao preporuče onu koja tebi najviše pristaje.
ŽELIM DA DOBIJEM VIŠE PONUDA ZA POSAO! Odlučujem se za ovu jednu ponudu.

Sve naše ponude: 300 kom poslova

SMT operátor Biatorbágy

(Biatorbágy vonzáskörzete)

Hivatkozási szám SA-521

Biatorbágyon működő autó elektronikai alkatrészeket gyártó partnercégünkhöz, operátorokat keresünk az alábbi pozícióba: SMT operátor

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • gyártóberendezések kezelése, kiszolgálása
  • termelési/összeszerelési feladatok ellátása
  • minőség-ellenőrzés, utómunkák

Elvárások:

  • jó látás
  • 3 műszakos munkarend (6+2) vállalása
  • munka alkalmassági teszten való sikeres megfelelés
  • egészségügyi alkalmasság
  • rugalmas, pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Havi br. 200.000 Ft
  • 40% illetve 70% éjszakai műszakpótlék
  • Nettó 18.000Ft cafeteria/hónap
  • Br.10.000Ft jelenléti bónusz,
  • Ingyenes szállás a távolabbi munkavállalók részére
  • Ingyenes céges buszjárat több településről.