Anyagfeltöltő
Veresegyház

céges buszjárat, 2 műszak, utazási támogatás Hivatkozási szám WHC012930

Veresegyház Vissza Anyagfeltöltő céges buszjárat, 2 műszak, utazási támogatás Hivatkozási szám WHC012930

Hosszútávú munkalehetőség, modern környezet!

Feladatok

·      A raktári folyamatok során képződő papíralapú dokumentumok kezelése (szelektálás, lefűzés, visszakeresés, stb).

·      Anyagkiszedés előkészítés a Raktárból Lean sorokra.

·      Anyagok kicsomagolása előkészítése a termelésnek.

·      Áru raklapra, kit tálcára rendezése.

·      Kézi anyagmozgatás.

·      Részvétel a raktári és termelési rend fenntartásában.

·      Anyagkiszedés előkészítés a Raktárból/Supermarketből Lean sorokra

·      Anyagok kiszállítása a Raktárból a Supermarketekre és a Supermarketekről a Lean sorokra

Elvárások

·      Minimum alapfokú végzettség

·      Szerelésben/gyártásban szerzett gyakorlat (előny: logisztika)

·      Alapfokú számítógép ismeret (MS Office) előny

·      Könnyűgépkezelői jogosítvány előny

·      Csapatszellem

·      Versenyképes bérezés (jelentkezés bérigény megjelölésével)

·      Cafeteria juttatás a belépés napjától

·      Műszakpótlék: délutáni (13:50-22:00) 30%

·      Túlóra pótlék: hétközi 50%, szombati 100%

·      Teljes bérrel bejelentett munkaviszony

·      Hosszú távú munkalehetőség

·      Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet

·      Kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé) - 790Ft / 2 fogásos menüvel

·      Ingyenes vállalati buszok a munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva, melyek visszajönnek a túlórázókért

·      Üzemanyag költségtérítés: nettó 30 Ft/km (korlátlanul) + bruttó 20 ft/km (80.000 Ft-ig)

·      Sportolási lehetőség helyben: konditerem, sportpálya, squash pálya, szauna

·      Ingyenes biztosítás: egészség, élet, baleset