Anyagtervezési gyakornok
Oroszlány

Diákmunka lehetőség trainee pozícióban, MS Excel ismeretekkel, ripotolási feladatokkal Hivatkozási szám WHC021300

Oroszlány Vissza Anyagtervezési gyakornok Diákmunka lehetőség trainee pozícióban, MS Excel ismeretekkel, ripotolási feladatokkal Hivatkozási szám WHC021300

Partnerünk a világ legjelentősebb ultraszűrő víztisztító membránokat előállító gyára, ahol a létfontosságú víz újrahasznosítására koncentrálva rendszereket készítenek, mellyel tiszta vizet adnak a jövő generációinak.

Anyagtervezési csoportjukba keressük legújabb gyakornokunkat!

Feladatok

  • Bevonódás az Anyaggazdálkodási és a Folyamatfejlesztési osztály napi munkafolyamataiba
  • Kimutatások készítése
  • Riportok futtatása
  • Kisebb tervezési feladatok elvégzése

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai nappali aktív/passzív hallgatói jogviszony megléte
  • Logisztikai, kereskedelmi, pénzügyi vagy gazdálkodási területen folyatott tanulmányok
  • Felhasználói szintű Excel tudás
  • Precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Magabiztos, nyitott személyiségű, kommunikatív, munkájában megbízható és pontos, képes határidős nyomás alatti munkavégzésre

Ajánlatunk

  • Br. 2345 Ft/óra
  • Betekintés az Anyaggazdálkodái osztály mindennapos működésébe
  • Rugalmas munkaidő
  • Szuper csapat, különböző tréningeken való részvétel