Medenceőr/Kisegítő
Gyomaendrőd

Nyári diákmunka a strandon, medenceőr pozícióban Hivatkozási szám WHC022250

Gyomaendrőd Vissza Medenceőr/Kisegítő Nyári diákmunka a strandon, medenceőr pozícióban Hivatkozási szám WHC022250

Partnerünk számára, nappali tagozatos diákokat keresünk medenceőri/kisegítő pozícióba.

Feladatok

  • Medence használat feltételeinek biztosítása és ellenőrzése
  • Vendégészrevételek / Vendégpanaszok kezelése
  • Balesetek megelőzése érdekében rendszeres felügyelet, tájékoztatás
  • Karszalag osztás
  • Alkalomadtán pénztári feladatok ellátása

Elvárások

  • Aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Felelősségteljes hozzáállás
  • Megbízhatóság
  • Pénztárgép használatában tapasztalat

Ajánlatunk

  • Br. 1600 Ft/óra
  • Kellemes környezet
  • Élményekkel teli nyári munka
  • Barátságos, vidám csapat